; charset=UTF-8" /> Ödediğim kart aidatlarını nasıl geri alırım « Rize Bilişim Web Tasarım Hizmetleri ve Seo Danışmanlığı

Genel

Ödediğim kart aidatlarını nasıl geri alırım


Ödediğim kart aidatlarını nasıl geri alırım

Ödediğiniz kart aidatlarına son verin Günlük hayatımızın bir parçası olan kredi kartları cep telefonu gibi sürekli yanımızda taşıdığımız bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmakta. Cebimizde paramız olsa da yine de bu kartları kullanmak ve alışveriş yapmak daha cazip gelmektedir. Kredi kartını kullandığınız banka belirli bir dönem sonra sizlerin ekstrelerine yıllık kredi kartı aidatı adı altında bir ücreti yansıtmaya başlamaktadır. Eğer bilinçli bir tüketici iseniz bu durumu fark edip ödememe yolunu tercih ederek gerekli yerleri aramanız halinde bu ücreti iptal ettirebiliyorsunuz. Birde hiç ekstreden takip etmeyen ne gelirse onu ödeyen insanlarımız var. İşte bu insanlarımız farkına varmadan bankalara sürekli olarak her yıl kredi kartı aidatı adı altında ödeme yapmaktadır.

Tüketici dernekleri federasyonu başkanı Ali Çetin bir açıklamasında bankalar kestikleri kart aidatları ile 3.2 milyar lira kart parası aldıklarını ifade etmektedir. Bu durumda sizler de geç kalmadan 10 yıl geriye dönük ne kadar kredi kartı masrafı iadesi varsa hepsini geri alabilirsiniz. Bankaların böyle bir girişimde bulunmanız halinde yok, vermiyoruz diye sözlerine itimat etmeyin. Kredi kartı masrafını geri al işlemleri için size yardımcı olacak temsilcilerimize internet adresimiz ve çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Gerekli olan ve istenen belgeleri kargoyla size ulaştırıyoruz. Siz de bu belgeleri gerekli mercilere imzalatıp bize yollamanız halinde en kısa sürede bankaların sizden almış olduğu yasal olmayan tüm masrafları tek tek alıp size iade etmekteyiz.
Son Web Tasarımlar

Son Seo Çalışmaları

 • Post Thumbnail Oner Çöp Konteyner
  Türkiye’de kendini ıspatlamış konteyner firmalarından biri olan Oner çöp konteyner, online
 • Post Thumbnail Elifnur Cami Halıları
  Cami halıları sektörünün ileri gelen firmalarından biri olan elifnur cami halıları

Son Reklam Çalışmaları

 • Post Thumbnail Biletmatix Online Uçak Bileti
  Biletmatix online uçak bileti satış sisteminin reklam çalışmaları Rize Bilişim tarafından
 • Post Thumbnail Tesbihci Sefa
  Tesbihci Sefa 1985 yılından itibaren tesbih sektöründe faliyet göstermektedir.2001 yılına kadar